Mauritius Rom Club Sherry Spiced


Podíl alkoholu: 40%
Země původu: Mauricius  
Objem: 0.7 l

Stav: Na skladu

735 Kč
(cena včetně 21% DPH)

1050Kč/litr

Popis produktu

Nástupce geniálního Mauritus Club? Možná...
Možná jste ochutnali Mauritius Club rum. Možná jste si jej oblíbili. Tak jako tak je v dnešní době nesehnatelný. Osobně máme pocit, že má být Mauritius Rom Club Sherry Spiced jakousi náhradou.
Tvar láhve, etiketa, barvy. Všechno pěkně ladí a líbí se nám to. Když ke zbrusu novému klenotu z ostrova Mauritius přivoníme, je tam ten starý známý Club, ne že ne.
Příjemné aroma jablek a třešní je evidentní a velmi příjemné. Ovšem po zaplnění dutiny ústní touto voňavou tekutinou mi Mauritius Club trošku utíká.
Novinka Rom Club Sherry Spiced nemá ten marcipánový a tolik diskutovaný nahořklý konec. Zato nabídne ještě větší porci třešní a jiných ovocných tónů, o stupínek vyšší sladkost a neskutečnou jemnost. Pokud byl pro vás Mauritius Club ostrý a nebyli jste spokojeni s jeho nižší sladkostí, Rom Club Sherry Spiced pro vás bude naprostou fantazií.
Neděste se slůvka "spiced" v názvu. Nějaké koření tam asi je, ale nic, co by zásadně ovlivňovalo výslednou chuť. Výsledné chuti je docíleno přirozeně díky způsobu zrání.
Rom Club Sherry Spiced není dochucován, ani dobarvován. Prostě jak to leží a běží.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

 

QR-Code

Doporučené produkty


EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.