Havana Club Maximo Extra 0,5 l

Výrobce: Havana Club
Podíl alkoholu: 40%
Doba zrání: 10-100 Aňos
Země původu: Kuba  
Objem: 0.5 l

Stav: Na skladu

38990 Kč
(cena včetně 21% DPH)

77980Kč/litr

Popis produktu

Vytvoření rumu Havana Club Máximo Extra Añejo bylo nejen jedinečným dobrodružstvím a osobní odyseou trpělivosti a víry, ale také kulturní cestou historií a tradicí výroby rumu na Kubě.
Jeho řemeslné zpracování zahrnuje míchání nejkvalitnějších a nejstarších prvotřídních ročníků rumu, které zrají ve sklepech značky Havana Club, a řídí se poctivou tradicí výroby kubánského rumu. Díky tomuto unikátnímu a velice pomalému procesu jsou použité rumy velice vzácné a jsou vysvětlením, proč je rum Havana Club Máximo velice limitovanou edicí: pouze 1 000 lahví ročně.
Rum Havana Club Máximo Extra Añejo je stáčen do elegantní karafy z křišťálového skla, která nechá vyniknout zářivé jantarové barvě rumu. Elegantní tvary karafy se inspirovaly tradiční havanskou ornamentikou, která je proslulá svou elegancí a smyslem pro detail. Rum Havana Club Máximo Extra Añejo je nejčistším vyjádřením této rafinovanosti. Každá jednotlivá karafa je ručně foukaná a očíslovaná sklářským mistrem. Dostává se jí takové pozornosti, jakou si tak výjimečný rum jako Havana Club Máximo zaslouží.
Zprvu vaši pozornost zaujme jantarový jas ztemnělý dlouhodobým zráním.
Poté zachytí váš čich neobvykle bohatou, intenzivní a vytrvalou a přitom delikátní vůni s vyváženým dubovým a kouřovým nádechem a jemnými tóny svěží hrušky, kokosu a sušeného ovoce.
Suchá i sladká chuť s dřevitým patrem propůjčuje rumu hedvábnou hojnost a vodopád chutí s důrazem na tmavou čokoládu, nasládlé sušené ovoce a nádech vanilky. Nakonec cítíte dlouho trvající dochuť neodolatelných kořeněných tónů.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

 

QR-Code

Doporučené produkty


EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.