Canuto Highland Rum 7 y.o. 0,7 l


Podíl alkoholu: 38%
Doba zrání: 7 Aňos
Země původu: Ekvádor  
Objem: 0.7 l

Stav: Na skladu

870 Kč
(cena včetně 21% DPH)

1243Kč/litr

Popis produktu

Jižní Andy Ekvádoru jsou základem nejznámějších archeologických pozůstatků z národní koloniální minulosti. Tato hornatá krajina byla domovem dávných kultur, jejichž dědictví architektury, umění a řemesel je dnes nejvýraznějším rysem ekvádorské kulturní a historické tradice. Tento dech beroucí region je místem, kde se nachází údolí Paute. Zde se sbíhají některé z nejlepších atmosférických a klimatických podmínek Ekvádoru. Vysoká nadmořská výška, spolu s trvalou vlhkostí a velmi stabilní celoroční teplotou umožňují bohatou kultivaci všech druhů plodin, mezi nimi i vysokohorské cukrové třtiny. Není náhodou, že zde byla v šedesátých letech založena Destileria Zhumir.
Přímý přístup k surovinám nejvyšší kvality v kombinaci s nejmodernější technologií času umožnil zakladatelům vyrábět nejlepší destiláty v zemi.
Po dlouholetém zaměření na produkci „ aguardiente "" - typického ekvádorského destilátu ze šťávy z cukrové třtiny - se společnost rozhodla počátkem roku 2000 zahájit nové dobrodružství s vytvořením Canuto Highland Rum.
Rum zrál v dubových sudech ve výšce 2000 metrů nad mořem po dobu sedmi let před plněním do lahví, čímž vznikl zralý a chutný rum, typicky jemný, s hřejivými tóny vanilky, karamelu, lesních plodů a bukového dřeva.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

 

QR-Code

Doporučené produkty


EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.