Papiamento Aruba Reserve 0,7 l


Podíl alkoholu: 40%
Země původu: Karibské ostrovy  
Objem: 0,7 l

Stav: Na skladu

990 Kč
(cena včetně 21% DPH)

0Kč/litr

Popis produktu

Ostrov Aruba se nachází se v jižním Karibiku, asi 1600 km západně od hlavní části Malých Antil a 29 km severně od pobřeží Venezuely. Ostrov měří jen 32 km na výšku a 10 km na šířku.
S ostrovem Bonaire a Curaçau tvoří skupinu zvanou ABC ostrovy a s dalšími holandskými ostrovy představují tzv. holandský Karibik.
Papiamento je místní jazyk, kterým se mluví na ABC ostrovech. Jde o spojení afrického, španělského, portugalského, anglického, holandského jazyka a řeči Arawak, kterou mluvili místní obyvatelé předtím, než byla oblast kolonizována.
Rum Papiamento Aruba Reserve je inspirovaný kulturou a příběhy tohoto malého ostrova.
Rum se vyrábí z melasy ve várkách na dvousloupcové destilační koloně, která je vyrobená částečně z mědi.
Tak jako je každý dobrý příběh složen z mnoha různých zážitků, tento blend se skládá z řady lehkých a těžkých rumů, jejichž stáří se pohybuje od 3 až po 12 a 15 let.
Pro zrání se používají sudy z nového světa, tedy sudy z amerického bílého dubu po bourbonu a Tennessee whiskey, a pro závěrečný dotek se ukládají do sudů ze starého světa, tedy sudů z francouzského dubu po španělském sherry, které dodávají jemnou a nasládlou dochuť.
Aroma je komplexní a plné charakteru, s tóny javorového sirupu, pomerančové kůry a tmavého cukru.
Chuť je jemná a uvolněná, s tóny sladkého karamelu a svůdným, sofistikovaným závěrem.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

 

QR-Code

Doporučené produkty


EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.