Zaka Mauritius 7 – 0,7 l

Výrobce: Zaka
Podíl alkoholu: 42%
Doba zrání: 7 Aňos
Země původu: Mauricius  
Objem: 0.7 l

Stav: Na skladu

920 Kč
(cena včetně 21% DPH)

1314Kč/litr

Popis produktu

ZAKA je unikátní řadou prémiových rumů inspirovaných mystikou karibské voodoo kultury – Zaka byl v této mytologii bohem zemědělství a rolnictví, který měl velmi blízko k lidem tvrdě pracujícím (nejen) na plantážích. Jedná se tedy o „návrat ke kořenům“, inspirováno úctou ke tvorbě tradičních rumů ve vybraných destinacích a vyjádření respektu všem, kteří tyto hodnoty vytvářejí.
ZAKA je prémiovou kolekcí Single Estate rumů, nabízí přirozené, uměle nedochucované či dobarvované rumy z prestižních destilérií, které si dávají za cíl vystihnout tradice a charakter dané destinace neboli tzv. „spirit of the finest rum making“.
Atraktivní balení v kazetách s magnetickými dvířky.
ZAKA z populárního exotického ostrova Mauritius – originální rumové destinace - je sofistikovaným blendem ročníkových rumů destilovaných v letech 2009-2012, připraveným z vybraných ostrovních reserv. Rum má na ostrově bohatou historii a byl dříve spojen zejména s oslavami počátku a konce období sklizně, především mezi otroky a rolníky z Indie či Afriky.
Při výrobě je použit „pot-still“ (kotlíkový) i „column“ (kontinuální) způsob destilace, staření probíhá 7- 10 let v sudech jak z amerického, tak i francouzského dubu.
Typický mauricijský rum – požitkářský, lehce nasládlý a ovocný, s tóny citrusů, kandovaného ovoce a vanilky.
Aroma: sušší, se zajímavým mixem oliv, praženého karamelu, sladkého koření a dotekem pepře 
Chuť: stopy broskví a pepře s tóny jasmínů a růží s náznakem cukroví. Zakončení je ovocné a jasmínové

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

 

QR-Code

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.